Zastrzeżenie dotyczące rozwiązania Zrób to dobrze

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące zastrzeżenia naszej witryny, skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres info@getitright.pl. Nasze Zastrzeżenie zostało wygenerowane przy pomocy plikuBezpłatny generator zastrzeżeń.

Zastrzeżenia dotyczące opcji Zrób to dobrze

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie – getitright.pl – publikowane są w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. Get it Right nie gwarantuje kompletności, wiarygodności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania, jakie podejmujesz w oparciu o informacje znalezione na tej stronie (Zrób to dobrze), podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko. Get it Right nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody powstałe w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej witryny internetowej można odwiedzać inne strony internetowe, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych witryn. Chociaż staramy się udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy kontroli nad zawartością i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i treść mogą ulec zmianie bez powiadomienia i może to nastąpić, zanim będziemy mieli możliwość usunięcia łącza, które mogło się „zepsuć”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne zasady i warunki prywatności, na które nie mamy wpływu. Przed nawiązaniem współpracy biznesowej lub przesłaniem jakichkolwiek informacji pamiętaj o sprawdzeniu Polityki prywatności tych witryn oraz ich „Warunków korzystania z usług”.

Zgoda

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze zastrzeżenie i akceptujesz jego warunki.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, poprawimy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te zostaną tutaj opublikowane w widocznym miejscu.